Suure-Jaani tööstusala vastu on huvi hüppeliselt kasvanud

Novembris toimus Suure-Jaani tööstusala kruntidele hoonestusõiguse seadmiseks kaks elektroonilist enampakkumist. Mõlemad enampakkumised lõppesid edukalt.

Pakkumusi oli võimalik teha kogu enampakkumiste kestvuse ajal Osta.ee keskkonnas:
Nigula tn 10 – 18.11.2021 – 23.11.2021 kell 16.00*, alghind 1365,60 eurot;
Nigula tn 13 – 19.11.2021 – 24.11.2021 kell 16.00*, alghind 1307,10 eurot.
*Tegemist oli pikeneva lõpuga enampakkumistega (pikenemise samm 5 minutit). Oksjonitel osalemiseks oli vajalik Osta.ee konto autentimine.

Arendusspetsialist Erki Heinaste sõnul on huvi suur: „Seekordsed enampakkumised olid kõige põnevamad, kuna esmakordselt toimus mõlemal korralik lahing. Ettevõtted pakkusid üksteist mitmeid kordi üle. On suur rõõm tõdeda, et Suure-Jaani tööstusala vastu on huvi hüppeliselt kasvanud. Nagu ikka eestlastele kombeks – alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Kindlasti kuulutame esimesel võimalusel välja juba järgmised enampakkumised.”

Kokku osales enampakkumistel neli ettevõtet. Kaks neist pakkusid krundile Nigula tn 10 ja teised kaks Nigula tn 13-le. Võitjatena väljusid vastavalt UpHouses OÜ ja Skandar OÜ. Nigula tn 10 lõpphinnaks kujunes 1575 eurot ja Nigula tn 13 lõpphinnaks 1520 eurot.

Enampakkumiste võitjad on kohustatud hoonestama kinnistu ja ehitise valmis ehitama 5 (viie) aasta jooksul alates hoonestusõiguse kandmisest kinnistusraamatusse. Ehitis loetakse valminuks, kui ehitisel on olemas kasutusluba. Pärast kasutusloa saamist on õigus krunt omandada hetkel kehtiva maa maksustamise hinnaga.

Kui sul tekib täiendavaid küsimusi või soovid teavitust järgmisest enampakkumisest, võta julgelt ühendust arendusspetsialist Erki Heinaste, tel. 5190 0865 või erki@pohja-sakala.ee.

Kõik Suure-Jaani tööstusala krundid on hoonestaja leidnud!

Sel nädalal lõppes Osta.ee keskkonnas neli Suure-Jaani tööstusala kruntidele  hoonestusõiguse seadmise elektroonilist enampakkumist. Kõik enampakkumised lõppesid edukalt. Nigula tn 15…

Suure-Jaani tööstuspargis avati nutipesula

TarSi Grupp OÜ avas Suure-Jaani tööstuspargis nutipesula. Iseteeninduslik autopesula on avatud 24/7 ja hetkel on seal üks pesukoht.Ettevõte on teada…

Suure-Jaani tööstusalal käib vilgas ehitustegevus

Suure-Jaani tööstusalal kerkivad kolm hoonet. OÜ Pro Tools ehitab iseteeninduslikku autopesulat, SKM Metallitööd hakkab tööstusalal tegelema metallitöödega ja GARAM Elektronik…

Suure-Jaani tööstusala vastu on huvi hüppeliselt kasvanud

Novembris toimus Suure-Jaani tööstusala kruntidele hoonestusõiguse seadmiseks kaks elektroonilist enampakkumist. Mõlemad enampakkumised lõppesid edukalt. Pakkumusi oli võimalik teha kogu enampakkumiste…