Krundid

Projekt “Suure-Jaani tööstuspargi arendamine” elavdab piirkonna majanduselu ning pakub ettevõtetele võimalusi ettevõtluse alustamiseks ja/või laiendamiseks logistiliselt soodsas asukohas Viljandimaal, Suure-Jaani linna servas.

legend

Soodne asukoht Suure-Jaani linna külje all.

Planeeritava tööstusala asukoht on logistiliselt väga soodne asudes piirkondlike suuremate maanteede ääres Suure-Jaani linna külje all. Riigitee nr 57 (Mudiste-Suure-Jaani-Vändra) ja Suure-Jaani-Olustvere tee (Jaama tn) ristumiskoht on oluline Suure-Jaani linna sissesõidusuund, mis on linna „väravaks“. Tööstusala lõunaosa vahetus läheduses Jaama tänava ja Lembitu pst ristumiskohas asub Männiku bussipeatus, kus peatuvad peamised piirkondlikud bussiliinid (Viljandi, Põltsamaa, Võhma, Pilistvere, Olustvere, Kõo, Sürgavere ja Suure-Jaani bussid nr 37, 46, 52, 58 ja 60).

Jaama tänavat mööda kulgeb tööstusala juurde kergliiklustee, tööstusala kõrval (Jaama tn 31) asub Olerex AS automaattankla/pood. Tööstuspargi asukoht toetab seega nii kaupade ja toodete mugavat transporti kui ka tööjõu head ligipääsu (auto ja ühistranspordiga ning kergliiklusteed mööda) tööstusalale.